FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

Dnes je: pondělí, 25. březen 2019
Svátek má: 
Úvod » Hlášení místního rozhlasu

Hlášení místního rozhlasu

« Všechna hlášení

Hlášení ze dne 19.04. 2011

Znovu upozorňujeme majitele psů na jejich povinnost zabezpečit si své psy,aby nedocházelo k volnému pobíhání psů po obci a napadání spoluobčanů. Při zjištění porušení závazné vyhlášky bude zahájeno správní řízení a uložena pokuta.

Kulturní komise při Obecním úřadě v Hrabišíně pořádá v sobotu 23. 4. 2011 výšlap za Velikonočním vajíčkem. Sraz u OÚ ve 14.30 hodin. Na hřišti na Vás čekají různé soutěže a nakonec výletu se můžete těšit na poklad a překvapení. Párek na opékání sebou. Srdečně zvou pořadatelé.

Oznamujeme občanům, že v pátek 22. 4. 2011 bude u prodejny Jednota přistaven putovní kontejner elektrozařízení. Do přistaveného kontejneru můžete odkládat velké spotřebiče - ledničky, pračky, sušičky, elektroické sporáky, mikrovlnné trouby, malé spotřebiče - vysavače, digestoře, parní čističe, žehličky, fritovací hrnce, kávovary, fény, holící strojky, kuchyňské roboty,  rychlovarné konvice. Dále můžete do kontejneru odkládat pily, vrtačky, křovinořezy, elektrické nůžky na živý plot, vrtačky, brusky, řezačky.

Holičství a kadeřnictví Martina Spáčilová oznamuje, že od 3. 5. do 27. 5. bude provozovna uzavřena.

Počasí

Počasí radar

Poslední fotogalerie


Admin (c)2011 Obec Hrabišín TOPlist